Informatyka dla biznesu

Networkmanager to firma zajmująca się technicznymi aspektami informatyki. Dostarczamy, instalujemy i konfigurujemy serwery, komputery. Nadzorujemy infrastrukturę informatyczną, instalujemy sieci komputerowe oraz systemy zasilania elektrycznego. Zajmujemy się szerokim spektrum pozostałych usług branży informatycznej, a także programujemy dla Ciebie i Twojego biznesu!

Zakres świadczonych usług

Zapoznaj się z naszą innowacyjną ofertą usług informatycznych!

OUTSOURCING IT

Zapewniamy szereg usług związanych z komputerami i oprogramowaniem. Świadczymy Outsourcing IT, czyli obsługę informatyczną klientów biznesowych. Dołącz do grona dynamicznie rozwijających się firm!

WDROŻENIE CHMURY OBLICZENIOWEJ

Cloud Computing nie ma przed nami żadnych tajemnic! Specjalizujemy się we wdrażaniu chmur obliczeniowych AWS / Azure. Zaufaj naszemu profesjonalizmowi!

USŁUGI PROGRAMISTYCZNE

Nasz Software House stworzy dla Ciebie dowolną aplikację. Pracujemy w niemal każdej technologii! Zapytaj nas o szczegóły!

ADMINISTRACJA SERWERAMI

Masz problem z serwerem? Chcesz skorzystać z pomocy i wiedzy zaawansowanych specjalistów IT? Nawiąż z nami jednorazową lub stałą współpracę! Jesteśmy elastyczni!

BEZPIECZEŃSTWO IT

Zajmujemy się szerokopojętym bezpieczeństwem IT. Wykonujemy szereg testów, które są skutecznym środkiem do opracowania efektywnej polityki bezpieczeństwa w Twojej firmie!

Marketing

Jak cię widzą tak cię piszą W naszej ofercie znajdziesz usługę marketingu sieciowego

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!